BE WHO YOU ARE

אודות

היי, קוראים לי שירלי גליק

אוהבת את החיים, אנשים, אסתטיקה, אופנה, מוסיקה, צבע, קפה, נהנתנית שיודעת לשמוח גם מחביתה, אוהבת את קצב העיר וגם את רחשי הטבע, אוהבת להתרגש ולרגש. הגעתי לעולם כדי לפזר נצנצים אבל זה לא באמת התחיל כך.

עד גיל 17.5 לא הייתה לי אפשרות להיכנס לחנויות בגדים ולעשות שופינג. כילדה שגדלה בצפון תל אביב, בזמן שחברים שלי לבשו ליוויס, בנטון ונעלו סטן סמית, אני לבשתי בגדים מחנות בגדים קטנה בהוד השרון כי גדלתי בבית בו רק אבא קבע בבית הכל, כולל מה לובשים. תוסיפו לזה בבקשה גם תלתלים, משקפיים וקצת פזילה. היו פעמים שצחקו על הלבוש שלי במסיבות כיתה ואת רוב הילדות העברתי בהתבוננות באנשים, נשים, גברים, לבוש ושפת גוף. זה היה מאתגר בילדות אבל הפך להיות קסם של חיים מלאים באופנה סטייל וצבע.

צילום: נמרוד קפלוטו

השנים עברו ולאחר השירות הצבאי עברתי לחיות בפריס, אלו היו שנתיים בהן נשמתי עיר ששורשי תרבותה הם אופנה וסטייל. היום אני אמא של תומר, מנחת טלוויזיה, מרצה בנושא אופנה וצבע והשפעתם על ההצלחה והאושר שלנו. קוראים לזה פיתוח אינטליגנציה אסתטית, אותה אינטליגנציה שמחקרים בשנים האחרונות מאשרים, שככל שאנחנו מרגישים במיטבנו, וסביבת המגורים והעבודה שלנו מותאמת לצרכים שלנו ואסתטית, כך, מדד ההצלחה והאושר שלנו עולה. אני אוהבת לתאר את עצמי כמחייכת אנשים, אני זו שבאמצעות אופנה וצבע גורמת לאנשים לחייך יותר לעצמם מול המראה, ולעולם. אני רוצה שכולכם תהיו מותג מרהיב ומוביל בחיים שלכם, הגרסה הטובה ביותר של עצמכם.

חוזרת רגע מעט אחורה במנהרת הזמן, כדוגמנית עבור מיטב המעצבים בארץ ובחו“ל, בינהם: דורין פרנקפורט, רונן חן, פאקו רבאן,  ועוד, כמות הגזרות והבדים שלבשתי ומדדתי בחיי, עצומה. ראיתי בגדים משלב הציור ועד לתלייתם בחנות, אני יודעת מהי גזרה טובה ויודעת לבחור עבורכן ועבורכם מתוך השפע מסביב ובכל תקציב, אבל מה שחשוב לי הרבה יותר הוא, להתאים לכם.ן בגדים לאישיות, לתחום העיסוק שלכן, בגדים שישמחו אתכן ויגרמו לכן להרגיש מלאות ביטחון. כדי שאימא שלי תהיה רגועה, יש גם תואר ראשון בפסיכולוגיה ותקשורת. הרבה פעמים שאלו אותי "למה לא המשכת עם הפסיכולוגיה?", התשובה היא, שאני מרגישה בכל יום שאני עושה שימוש בידע שקיבלתי בשנות הלימודים, הרי כולנו יודעים, כשמדברים על גוף, לבוש ומה בגד גורם לנו להרגיש, כמובן שאנחנו עוסקים גם בנפש. את ההרחבה למקום הזה של הנפש אני ממלאת בימים אלו בלימודי NLP. 

 ככתבת שטח בבית הספר לטלוויזיה ”ערב טוב עם גיא פינס“, ובכלל כמנחת טלויזיה במשך שנים רבות, למדתי כיצד בגדים נראים במדיות השונות, מה נכון ללבוש לכנס, בעמידה מול קהל או באירוע בו כל מיני סגנונות ישיבה ותאורה המשפיעים על נראות הבגד, בעידן של רשתות חברתיות כולנו גם יודעות שלא כל מה שנראה טוב במציאות, מוצלח מול מצלמה. כדי שהידע שלי יהיה עמוק ומקיף, גם מאחורי הקלעים הנשמה היזמית שבי לא שקטה – הקמתי את מדור האופנה של מגזין דה מרקר בשנותיו הראשונות, היינו חלוצים עם מדור אופנה שכוכביו היו מנהלי ומנהלות חברות מובילות במשק, אנשים בכל המידות והגילאים שהצטלמו למדור, זה כל כך הרבה יותר מספק עבורי לעשות סטיילינג לנשים וגברים בכל המידות מאשר לדוגמנית במידה 36. בהמשך הייתי מפיקת אופנה וסטייליסטית גם במגזין לאשה ועוד. כשהגיעה ההזדמנות לגלות מה נשים באמת אוהבות לקנות, לא החמצתי אותה, הצטרפתי לצוות ההקמה של אתר StyleRiver, מראשוני אתרי מכירות האופנה אונליין בארץ. בחירת הפריטים לאתר והמצאת צמד המילים ”שיק ושוק“ עבור מגזין פנאי פלוס – שלי בטאבו.

ולסיכום מפגש ההיכרות הזה שלנו כאן, חייבת להודות, אני כל כך אוהבת את כל תחנות חיי עד כה, מאושרת לעמוד בפני קהל כמרצה, להפיץ את תורת האינטליגנציה האסתטית ולגרום לאנשים להתלהב מלהתלבש בבוקר, לדעת עד כמה צבע יכול להיות חלק משמעותי מההצלחה שלכן, ולגרום לכן להיראות מלאות ביטחון ומקצועיות באמצעות כלים אופנתיים עוד לפני שאמרן את המשפט הראשון.  מלאת תודה על כל הדברים הטובים, היפים, הטעויות, הלמידה והחלומות שמרכיבים את מה שנקרא – חיים. 

מזמינה אתכם לפגוש אותי לחוויה מלאה בסטייל!

צרו קשר לקביעת הרצאה או מפגש

גלילה למעלה