שירלי גליק

 מחשוף הגב

 מחשוף הגב הוא מתוחכם, לא פרובוקטיבי, ערמומי ויסובב לכולם את הראש אחרייך. ככה אני חושפת, כך כדאי גם לך.

כמה מספרים בשביל הקונטקסט:

בדצמבר 98' הייתי בת 26, שקלתי 52 ק"ג, גרתי בקומה 2, ו-4 פעמים בשבוע הגיעה מונית לאפשר לי לנמנם עוד חצי שעה בדרך לצעוד על איזה מסלול. בתיק היה לי יומן ספירלה ממורטט שממנו נשרו כמה דפי מחברת והזמנה אחת למסיבת סילבסטר נוצצת במיוחד.
ברור שהתכוונתי ללכת. כבר כמה שבועות שהייתי מאוהבת, טוטאלית, מצועפת עיניים ומוצפת תשוקה בלתי נשלטת. נפגשנו כמה שבועות קודם לכן בתצוגת אופנה בירושלים, ומהרגע שראיתי אותה – נכבשתי. היא היתה גבעולית ואינסופית. היה לה גוון שוקולד עמוק, מחשוף גב שערורייתי, ורמז סקסי בטירוף של ישבן. הזלתי ריר. איתה אני הולכת, ידעתי.

חשיפת יתר

היא היתה מקסי דקיקה וקטיפתית. למרות האחוריים הלא חוקיים, הפרונט היה חסוד למדי, צנוע. לא מעט טלפונים, מוניות במחיר מופקע ומבצע לוגיסטי מורכב ייבאו אותה אל אזור חיוג 03. יומיים לפני המסיבה מושא תשוקתי היתה בידיי.
איכשהו, אחרי הכניסה הדרמטית א-לה ז'אז'א גאבור, התברר לי פתאום שדווקא הפעם, מכל המסיבות בעולם, כל הגלית-גוטמנים/אילנית-לוים/מיריות-בוהדנות כאילו תיאמו מראש ודפקו ג'ינס וטי-שירט, עאלק פעולה בצופים. אובר-דרסד זה אנדר-סטייטמנט למה שהלך שם. נרצחתי ממבוכה.
זה היה ב-98'. היומן כבר מזמן דיגיטלי וסלולרי, 52 בשבילי זה רק קידומת של סלקום, ולעבודה אני נאלצת לנהוג בעצמי. דארן. דבר אחד, לשמחתי, לא השתנה מאז: אין סקסי יותר ממחשוף גב. תאמינו לי, מאות מחשופים פרונטאליים נדיבים חקרתי על גופתי. בדוק.

מחשוף הגב

סוף על המחשוף

הנטייה היא להניח שגברים חושבים שמחשוף חזה נדיב הוא הכי סקסי. משהו עם אני טרזן את ג'יין, אבולוציה, נשים ולדניות ועוד כאלה נימוקים מדעיים.
שנים של שימוש יתר במחשוף (קדמי) עמוק, לפעמים מתוך מודעות מלאה אך בדרך כלל ללא שום מודעות וואט-סו-אבר, הפילו גם אותי בפח: מעצבים התאימו לי מחשופים כדי למכור יותר בגדים, עורכות אופנה בחרו דווקא את הפוזות החשופות יותר מקדימה כדי למכור יותר מגזינים, ואני בחרתי מלתחות חושפניות כדי להקפיץ רייטינג טלוויזיוני.

מחשוף הגב

כבר זמן רב המחקרים מדברים על שינוי תפיסתי. גברים שנשאלו אודות מחשופי חזה נדיבים בפרסומות הודו שאלה משדרים להם דווקא פרובוקטיביות-יתר, במקום לעודד אותם לרכישת מוצר זה או אחר. קל לתאר כיצד הם תיארו נשים במחשוף נדיב בבר. כן, למחשופי חזה יש בהחלט מקום בתודעה, אבל אין בהם הנעה לפעולה. לפחות לא זו שקיוויתם לשווק.
על הרקע הזה מחשוף הגב מנצח בכל החזיתות. הוא מתוחכם, סופר סקסי, חושף בעורמה קימורים חתוליים, ומשאיר אלמנט של הפתעה בפרונט המעודן. העובדה שהוא דורש ויתור על חזייה רק מעצימה את הזבנג. מודה, אני קצת מכורה למבט של האיש שלי ברגע שהוא קולט את השמלה חשופת הגב.

יש לך גב? את צריכה מחשוף

תמיד זה זמן טוב למחשוף-גב: אביב, קיץ הביל, עיר חוגגת, וגם בחורף.
אין כמו מחשוף גב נדיב לנסיבות החמורות האלה.

כך אני עושה, כך תעשי גם את:

• את השמלות חשופות הגב שלי אני אוהבת בקיץ, באורך מקסי, עם מיפתח וי, ובחורף באורך מידי שמלפנים נראה כמו שמלה של אישה חסודה מאוד.
• אם את לא רוצה לוותר על חזייה – תשכחי ממחשוף-עמוק-עד-ישבן, והסתפקי נא במחשוף המעוגל והמעודן.
לא לשכוח: חזייה מיוחדת עם סגירה נמוכה.
חשוב לדעת: חזיות אלה לא מתאימות לבעלות חזה גדול מאוד.
• גם גופיות חושפות-עמוד-שדרה יכולות להיות קטלניות במיוחד.
ההצעה שלי: גופייה עם ג'ינס צמוד ונעלי עקב.
• מחשוף גב יכול להמם גם בבגדי ים שלמים, שמקדימה מזכירים מראה של שחיינית אולימפית, אבל מאחור מבטיחים מצוקה נשימתית.

נצנצים כתומים עליכן
אוהבת
שירלי

גלילה למעלה